Öğrenme Garantili Eğitim

Bir eğitim sistemini güvenilir yapan şey kurumun tabelası değil, sunduğu eğitimin özgünlüğü ve efektifliğidir. Just for Speaking öğrencilerine sağladığı eğitime çok güvenmektedir ve maksimum 6 aylık sürenin sonunda size konuşma garantisi vermektedir. Bu nedenle öğrencilerine birçok avantaj sunmaktadır :

  • Telefonda eğitim danışmanımızla yaptığınız görüşme sonunda size uygun bir gün ve saatte ücretsiz tanıtım dersi ayarlanır. Bu derste hem eğitiminize nereden başlayacağınız değerlendirilir hem de alacağınız eğitim modeli size tanıtılır. Bu tanıtım dersi için hiçbir ücret ödemezsiniz.
  • Tanıtım dersi sonunda kurumumuzdan eğitim almaya karar vermenize rağmen, alacağınız eğitimin tanıtım dersiyle aynı olup olmadığı konusunda endişeleriniz varsa, kaydınızı 1. dersinizin bitiminde de yaptırabilirsiniz. 
  • Kurumumuz almadığınız eğitimin ücretini sizden asla talep etmez. Alınacak eğitim ücretinin tamamının ödenmesi isteğe bağlı olmakla birlikte, ödemeler kur başlarında tahsil edilir.
  • Özel nedenlerinizden dolayı eğitiminizi yarıda bırakmak zorunda kaldığınızda, eğer kur sonundaysanız hiçbir ödeme yapmadan, kur ortasındaysanız sadece eğitim aldığınız toplam ders saati ücretini ödeyerek kaydınızı kolaylıkla iptal ettirebilirsiniz. 
  • Derslerinizin tamamına katıldıysanız, ödevlerinizi düzenli bir şekilde yaptıysanız ve öğretmenlerimizin yönlendirmelerine uyduysanız ama hala o kurun hedeflerine ulaşamadıysanız, aynı kuru ücretsiz olarak bir kez daha alma hakkına sahipsiniz.

 

Ankara İngilizce Kursu


BBC Radio Dinle


Online Destek