- JFS -

Esnek Programlar
0 (533) 631-81-00
info@justforspeaking.com

Just For Speaking

Esnek Programlar

Just for Speaking, iş ve eğitim hayatlarınızı göz önünde bulundurarak sizlere esnek eğitim programları sunmaktadır. Ücretsiz seviye belirleme dersimiz sonrasında en fazla 2 hafta içerisinde sizin seviyenize ve hedeflerinize uygun programlar çıkarılır. Bu programlar devam eden gruplar olabileceği gibi, yeni başlayacak gruplar da olabilir. Değerlendirme derslerinde size en uygun olanı seçebilirsiniz. Böylece iş hayatınızı, özel hayatınızı ya da sosyal hayatınızı engellemeden eğitiminize devam edebilirsiniz. 

 

Ayrıca, iş seyahatleriniz, toplantılarınız, eğitimleriniz, sınavlarınız, vb. nedeniyle derslerinize katılamadığınız takdirde, en erken 24 saat öncesinden eğitim danışmanlarımızı bilgilendirmeniz halinde, eğitim süresi sabit olmakla birlikte size birçok telafi dersi imkanı oluşturulmaktadır. Seviyenize uygun başka gruplarda, bire bir özel derslerde ve hatta online eğitim ile telafi derslerinizi oluşturabiliriz.

 

Son olarak, eğitiminiz sırasında, iş hayatınızda ya da özel hayatınızda meydana gelen bazı değişiklikler nedeniyle programınızın gün ya da saatlerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda talep ettiğiniz yeni gün ve saatler boşsa, eğitiminize kaldığınız yerden yeni programınızla devam edebilirsiniz.