- JFS -

Baştan Sona Toplam Eğitim 6 Ay
0 (533) 631-81-00
info@justforspeaking.com

Just For Speaking

Baştan Sona Toplam Eğitim 6 Ay

Klasik eğitim sistemlerimizde “Beginner, Elementary, Pre-intermediate, vb.” 10-12 kur bulunmaktadır ve her bir kur 2-2,5 ay devam etmektedir. Bu da toplam eğitim süresinin 2 yıla kadar uzadığı anlamına gelmektedir. Sınıfların kalabalık olması, dilbilgisi odaklı bir eğitim vererek konuşma ve dinlemeye yeterli zaman ayrılmaması, gündelik hayatta kullanılma olasılığının çok düşük yapıların bile ele alınması gibi etkenler eğitimin bu kadar uzamasına neden olmaktadır. Fakat reel dünyada hiçbir öğrenci, hayatlarının geriye kalan bölümlerini bir kenara iterek 2 yıl boyunca tüm mali olanaklarını, zamanlarını, enerjilerini ve motivasyonlarını İngilizce eğitimine ayıramamaktadır. Bu nedenle de bir süre sonra eğitimlerini yarıda bırakmaktadırlar.

 

Just for Speaking eğitim programında, toplam eğitim süresi 6 aydır. Hatta, tüm iletişim yeteneklerinizin değerlendirileceği ücretsiz seviye belirleme dersinde seviyeniz ne kadar yüksek çıkarsa, alacağınız eğitim de o kadar kısalmaktadır. Böylece aileniz, işiniz, sosyal hayatınız ile İngilizce eğitiminiz arasında bir tercih yapmak zorunda kalmazsınız.

 

Alacağınız bu 6 aylık eğitim boyunca, kafede, restoranda, havaalanında, otelde kullanacağınız, yabancılarla rahatlıkla gündelik konuları konuşmanıza, onları anlayabilmenize, özgeçmişinizi hazırlayabilmenize, iş maillerinize cevap vermenize, telefon görüşmeleri yapabilmenize, şarkı çevirebilmenize, seviye kitapları veya resmi haber okuyabilmenize, dizi ya da film izleyebilmenize yardımcı olacak birçok yapı ve kelimeyi pratik bir şekilde öğreneceksiniz. Genel konuşma hedefinize ulaştıktan sonra akademik ya da profesyonel hayatınıza yönelik Just for Academy ve Just for Business ile yeni planlamalar yapabilirsiniz.