- JFS -

Öğrenme Garantili Eğitim
0 (533) 631-81-00
info@justforspeaking.com

Just For Speaking

Öğrenme Garantili Eğitim

Bir eğitim sistemini güvenilir yapan şey kurumun tabelası değil, sunduğu eğitimin özgünlüğü ve efektifliğidir. Just for Speaking öğrencilerine sağladığı eğitime çok güvenmektedir ve maksimum 6 aylık sürenin sonunda size konuşma garantisi vermektedir. Bu nedenle öğrencilerine birçok avantaj sunmaktadır:

 

  • Telefonda eğitim danışmanımızla yaptığınız görüşme sonunda size uygun bir gün ve saatte ücretsiz seviye belirleme dersi ayarlanır. Bu derste mevcut seviyeniz ile ulaşmak istediğiniz hedeflerin değerlendirmesi yapılıp bu süreçte izleyeceğiniz yol haritası çıkarılır. Bu seviye belirleme testi için hiçbir ücret ödemezsiniz.

  • Seviye belirlemeyi takiben maksimum 2 hafta içerisinde sizin seviyenize uygun olduğu düşünülen grup seçenekleri çıkarılır ve bu derslere birer kez ücretsiz bir şekilde katılımınız sağlanır. Böylece alacağınız eğitimin size tanıtılan dersle aynı olup olmadığını, eğitmenlerinizle iletişiminizi, sınıf arkadaşlarınızla uyumunuzu, ders gün ve saatlerini ve kullanılan materyalleri değerlendirme imkanı bulabilirsiniz. Bu değerlendirmenin ardından hangi grupta eğitim alacağınızın nihai kararı sizin olacaktır. Böylece, sizin için en verimli geçeceğini düşündüğünüz grupta eğitiminizi almanız sağlanacaktır.

  • Değerlendirme dersinizin ardından standart bir JFS dersinde içerilmesi beklenen ana noktalardan oluşan bir formu dolduracak ve aldığınız eğitimin JFS standartlarına uygun olduğunu teyit etmiş olacaksınız. Böylece eğitiminiz devam ederken belirli nedenlerle programınızda değişiklik talep etmeniz halinde, oluşturulacak diğer gruplarda da aynı sistemin uygulandığından emin olacaksınız.

  • Kurumumuz almadığınız eğitimin ücretini sizden asla talep etmez. Öğrenciden öğrenciye değişmeyen ödeme planlarımızın birçok alternatifi içermesiyle birlikte, ücretler her kurun başında tahsil edilmektedir.Böylece, özel nedenlerinizden dolayı eğitiminizi yarıda bırakmak zorunda kaldığınızda, her kurunuzun sonunda, yeni kurunuza başlamadan kaydınızı kolaylıkla dondurabilir ya da iptal ettirebilirsiniz. 

  • Derslerinizin tamamına katıldıysanız, ödevlerinizi düzenli bir şekilde yaptıysanız ve öğretmenlerimizin yönlendirmelerine uyduysanız ama hala o kurun hedeflerine ulaşamadıysanız, aynı kuru ücretsiz olarak bir kez daha alma hakkına sahipsiniz.