Neden Biz

İlk okuldan başlayarak üniversiteye kadar süregelen ve 10 yılı bulan klasik İngilizce eğitim sistemimiz ne yazık ki birçok dezavantaja sahiptir. 10 yıl herhangi bir alanda uzmanlaşma süresidir ama İngilizce söz konusu olduğunda uzmanlaşmak bir yana, kendimizi doğru ve akıcı bir şekilde ifade etmekte bile zorlanmaktayız. Uygulanan yöntemler yanlış olduğunda ve dil öğrenimi için uygun koşullar sağlanamadığında, eğitim süresinin pek de önemi kalmamaktadır.

Peki devlet okullarımızda ve birçok özel dil kurslarında aldığımız klasik dil eğitiminden farklı olarak Just for Speaking’te nasıl bir eğitim modeli bulacaksınız?

Just for Speaking size minimum 1, maksimum 3 kişilik sınıflarda eğitim vermeyi taahüt eder. Eğitmeninizle bire bir eğitim almanız için tasarlanan bu özel sınıflarda hem tüm yeteneklerinizi geliştirme fırsatını bulursunuz hem de sorumlu olduğu öğrenci sayısı 10’u geçmeyen eğitmeniniz sizi hedefleriniz dahilinde en doğru şekilde yönlendirir ve size rehberlik eder.

Just for Speaking’in eğitim modeli ağırlıklı olarak konuşma ve dinleme aktivitelerine uygun olarak dizayn edilmiştir. Dilbilgisi yapıları özel yöntemlerle 10-15 dakikada anlatılacak, ardından bu yapılar sizlere verilecek çeviri cümleleriyle sözel olarak kullandırılacak ve bu bölüm 3 dersinizin sadece ilk dersini (45 dk.) kapsayacaktır. Geriye kalan 2 saatlik (90 dk.) bölümde ise tamamen konuşma ve dinleme aktiviteleri aracılığıyla, bir yandan öğrendiğiniz konuları özümserken, diğer yandan eğitmenimizin eşliğinde konuşma ve dinleme yeteneklerinizi tamamen pratik bir şekilde geliştirirsiniz.


Ankara İngilizce Kursu


BBC Radio Dinle


Online Destek